Menü
Sepetiniz

Tüm Ürünlerde 20% İNDİRİM Alışverişe Başla

Hakkımızda

Güç, istikrar ve kalite... Yalnızca 15 yılda, kuaför dekorasyonun' da bir dünya markasına dönüşen Qualife' ın, başarılarla dolu hikayesinden başrolü, bu paha biçilemez değerler paylaşmaktadır.

Temelleri, 2007 yılında, dünyanın sayılı mobilya kentlerinden İZMİR - Karabağlar'da atılan Qualife; küçük bir atölyeden 4 kıtaya uzanan başarı öyküsüyle iş dünyasının tüm aktörlerine ilham vermektedir. İstihdamdan AR-GE'ye, üretimden satış ve pazarlamaya kadar her alanda attığı güçlü adımlarla Qualife; günümüzde, ulusal ve uluslararası mobilya pazarının önde gelen oyuncuları arasında yer almaktadır.


QUALİFE MARKASI İZMİRA TASARIM A.Ş. AİT'TİR.

MİSYONUMUZ

Qualife'ın Misyonu; yurtiçi ve ihracat pazarındaki hedef kitlelere erişilebilir fiyatlar ile kaliteli mobilyalar üreterek hem istihdam sağlamak, hem de Türk ekonomisine katma değer sunmaktır.


VİZYONUMUZ

Müşteri istek, ihtiyaç ve beklentileri, tüm süreçlerinin odak noktası olan Qualife' ın Vizyonu; farklı segmentlerdeki müşterilerin sesini dinleyerek, onların beklentileri doğrultusunda ürünler  tasarlamak ve bu ürünleri geniş kitleler ile hızla buluşturarak marka bilinirliği ve itibarını sürekli arttırmaktır.