Menü
Sepetiniz

Tüm Ürünlerde 20% İNDİRİM Alışverişe Başla

Teslimat Bilgileri

 

Kargo ücreti ne kadar?

nokta.jpg (373 b) Qualife'dan yapmış olduğunuz tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.


Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

nokta.jpg (373 b) Merkez depodan gönderilen tüm ürünler, Horoz Lojistik, Borusan Lojistik, Ege Ulaşım ve anlaşmalı olduğumuz ambar firmaları ile gönderilir.

 

 Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek? 

nokta.jpg (373 b) Horoz Lojistik, Borusan Lojistik ve Ege Ulaşım tarafından:

b-nokta.jpg (375 b) Hafta içi 09:00 - 18:00
b-nokta.jpg (375 b) Cumartesi 09:00 - 13:00 saatlerinde teslimat yapılır.
b-nokta.jpg (375 b) Pazar günü teslimat yapılmaz. 


Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

nokta.jpg (373 b) Belirttiğiniz adreste bulunamamanız durumunda kargo firması paketinizi en yakın şubeye teslim edecektir. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz firmamıza iade edilir.

 

Birden fazla ürün içeren siparişler tek bir seferde mi gönderilecek?

nokta.jpg (373 b) Tek seferde birden fazla ürün sipariş veren müşterilerimizin ürünlerini hızlı teslim edebilmek için bazı durumlarda ayrı ayrı gönderebilmekteyiz. Eğer özellikle tek seferde kargo teslimatı yapılmasını istiyorsanız sağ alt tarafdaki Whatsapp iletişim butonu ile talebinizi iletmeniz yeterlidir. 

 

ÖDEME VE TESLİMAT

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

KARGO ÜCRETSİZDİR.